• آخرین بروز رسانی : 1400/06/31

اخبار > تقدیراز دانشجوی فداکار در انتقال خون البرز

 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیراز دانشجوی فداکار در انتقال خون البرز

 

از دانشجوی کارشناس ارشد مهندسی پزشکی که در امر اهدای خون ، فرآورده های نوین خونی و ثبت نام سلولهای بنیادی حضوری فعال و مستمر در انتقال خون البرز دارد  مورد تقدیرقرارگرفت .

به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان البرز ، از سپیده باستانی سیر کارشناس ارشد مهندسی پزشکی که جزو رکوردداران اهدای خون می باشد در دهمین آیین تندیس فداکاری دانشجویان در دفتر مدیرکل انتقال خون  تقدیربعمل آمد .

دکترمیرمحمدعلی حسینی مدیرکل انتقال خون البرز با اهدای لوح و تندیس دانشجوی فداکار و هدیه ای که از سوی جهاد دانشگاهی کشور تهیه و تدارک دیده شده بود از سپیده باستانی تقدیر نمود.

وی گفت : اهدای خون نشات گرفته از عشق و حس والای انساندوستی است و برخود لازم می دانم از همه اهداکنندگان خون که با اهدای بخشی از خون خود به درمان بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی یاری می رساند تقدیر و تشکر نمایم و از خداوند منان آرزوی سلامتی تندرستی برای تمامی اهداکنندگان عزیز خون مسئلت می نمایم .

گفتنی است آیین تندیس دانشجویان فداکار ایران همه ساله با همت جهاددانشگاهی و سازمان انتقال خون برگزار می شودکه در این آیین از دانشجویانی که دارای شاخصه های برجسته در زمینه های انساندوستی و اجتماعی ، فرهنگی و ... می باشند پس از بررسی و امتیاز دهی تقدیر می گردد.

 ١٠:٣٢ - دوشنبه ١٥ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٩٧٤    /    تعداد نمایش : ٤٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج